1. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 

2. W lipcu i w sierpniu Msze św. w niedziele odprawiane są o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. W tygodniu Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00.

 

3. W liturgii kościoła czcić będziemy:

    • w poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • we wtorek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • w czwartek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła
    • w piątek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

 

4. We wtorek, 13 lipca, Mszą św. o godz. 19.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy przynieść ze sobą intencje napisane na kartkach i świece. Procesja z modlitwą różańcową po osiedlu. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

 

5. Msza św. ze specjalnym błogosławieństwem rocznych dzieci zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, o godz. 11.00. Zapraszamy rodziców, aby zgłaszali dzieci w zakrystii, a pod koniec Mszy św. podeszli z nimi do błogosławieństwa.

 

6. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie miała miejsce 16 lipca o godz. 9.00 na placu kościelnym.

 

7. Zakończyliśmy pierwszy etap prac związanych z wystrojem bocznej kaplicy. Trwają prace związane z tworzeniem miejsca na relikwie i malowaniem obrazów. Bóg zapłać za ufundowanie obrazów. Jeśli ktoś z Was chciałby włączyć się w wystrój bocznej kaplicy, to serdecznie zapraszam do współpracy.

 

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę Dar Serca, przekazane drogą bankową, przez ofiaromat, na Caritas.

 

Wszystkim rozpoczynającym i kontynuującym letni wypoczynek życzymy dobrego i owocnego wypoczynku i opieki Matki Bożej Fatimskiej.

Szczęść Boże!