1. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

2. W lipcu i w sierpniu Msze św. w niedzielę odprawiane są o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. W tygodniu Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00.

     3. W liturgii kościoła czcić będziemy:

  • w poniedziałe - wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benerdykta
  • w środę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła
  • w czwartek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel
  • w sobotę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy

4. W poniedziałek, 13 lipca, Mszą św. o godz. 19.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy przynieść ze sobą intencje napisane na kartkach i świece. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

5. Msza św. ze specjalnym błogosławieństwem rocznych dzieci zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, o godz. 11.00. Zapraszamy rodziców, aby zgłaszali dzieci w zakrystii, a pod koniec Mszy św. podeszli z nimi do błogosławieństwa.

6. Arcybiskup Metropolita Marek Jędraszewski apeluje, by w imię miłości do Ojczyzny i w duchu wielkiej za nią odpowiedzialności wziąć udział w II turze wyborów prezydenckich.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę Dar Serca, przekazane drogą bankową, kwartalne.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Sławomir Szczur z ul. Grochowej i Kazimierz Bętkowski z ul. Żeńców. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….
 

Wszystkim rozpoczynającym i kontynuującym letni wypoczynek życzymy dobrego i owocnego wypoczynku i opieki Matki Bożej Fatimskiej. Szczęść Boże!