1. W lipcu i w sierpniu Msze św. w niedzielę odprawiane są o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30.

 

2. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 

3. W liturgii kościoła czcić będziemy:

    • we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    • w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli

 

4. Zachęcamy, by w okresie wakacji nie zapominać o codziennej modlitwie, uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św. oraz czytaniu prasy katolickiej.

 

5. W środę rozpocznie się pierwszy etap prac związanych z wystrojem bocznej kaplicy. Będą to prace kamieniarskie nawiązujące do wystroju głównego ołtarza. W kaplicy będą trzy obrazy. W środku obraz Miłosierdzia Bożego, po bokach św. Faustyny i św. Jana Pawła II. Jeśli ktoś z Was chciałby być fundatorem któregoś z obrazów, to serdecznie zapraszam do współpracy. Koszt obrazu Miłosierdzia Bożego to 12.000 zł., może być wielu fundatorów tego obrazu, pozostałe już są ufundowane.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przekazane drogą bankową, za ofiary kwartalne, na Caritas i utrzymanie rodziny w Aleppo. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Taca Dar Serca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów elewacji budynku parafialnego. W ubiegłą niedzielę dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Nowej Białej zebraliśmy 9.210 zł.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli.

Dzieciom i młodzieży oraz udającym się na urlopy życzymy

błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Fatimskiej.

Szczęść Boże!