1. W liturgii kościoła wspominamy:

  • w środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmujemy wszystkich ojców, by godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

3. Decyzją ks. Prowincjała i Jego Rady z dniem 30 czerwca kończą posługę w parafii ks. Sławomir Kuśmierz SCJ i ks. Paweł Krok SCJ. W niedzielę, 28 czerwca, w czasie Mszy św. o godz. 11.00 podziękujemy księżom za posługę w naszej parafii. Będziemy się modlić także za ks. Paweł z okazji imienin. Do naszej parafii zostali skierowani ks. Artur Makara SCJ i ks. Bartosz Mrozek SCJ. Księżom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Fatimskiej na nowych palcówkach.

4. W lipcu i w sierpniu w niedziele Msze św. będą odprawiane o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. Chrzty i błogosławieństwa rocznych dzieci będą odbywały się w czasie Mszy św. o godz. 11.00. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i w czwartki.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, kwartalne, przekazane drogą bankową. Bóg zapłać również wszystkim osobom, które zbierają ofiary kwartalne. Po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie Rodziny w Aleppo.

 

Wszystkim życzymy dobrego świętowania niedzieli, błogosławieństwa Bożego

i opieki Matki Bożej Fatimskiej.

Szczęść Boże!