1. W naszym kościele może uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwach 60 osób. Przychodząc do kościoła zajmujemy miejsce w ławce, tak gdzie jest obrazek.  Gdyby przyszło więcej osób, to uczestniczymy w liturgii stojąc na zewnątrz kościoła. W niedziele są dodatkowe Msze św. o godz. 8.30 i 16.30. Komunię św. przyjmujemy w dwóch rzędach. Patrząc na ołtarz, po lewej stronie przyjmują osoby do ust, po prawej na rękę. Z sakramentu pokuty i pojednania można korzystać podczas Mszy św. i w dni powszednie od godz. 17.30. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się na różańcu w intencji ustania pandemii.

Do 7 czerwca mamy obowiązek spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

2. W poniedziałek, 18 maja obchodzimy 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Za Jego wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas samych i całego świata. Po każdej Mszy św. można oddać cześć relikwiom św. Jana Pawła II poprzez modlitwę. Program obchodów jest wywieszony w gablocie i podany na stronie internetowej.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o godz. 17.30. Msze św. w tygodniu są odprawiane codziennie o godz. 7.00 i 18.00.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy bardzo gorąco wszystkim, którzy nas wspierają ofiarami na konto na tacę, utrzymanie kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i otwartości na

dary Ducha Świętego nieodzowne w codziennym życiu.

Szczęść Boże!