1, W dalszym ciągu obowiązuje przepis, że w Mszach świętych może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. W pierwszej kolejności udział we Mszy św. mają osoby, które zamówiły intencje mszalne. Od wtorku o godz. 20.30 modlimy się o ustanie pandemii, w intencji wszystkich chorych, służącym im oraz za zmarłych.

2. Wszystkie nabożeństwa są transmitowanie przez kamerkę internetową parafii.

3. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 17.00 i 18.00. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

4. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych – Poniedziałek Wielkanocny. Tego dnia naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Msze św. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

5. Tydzień po Wielkanocy to okres oktawy Zmartwychwstania Pańskiego – czas poświęcony tajemnicy Miłosierdzia Bożego. Przez cały tydzień zapraszamy na nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W tym tygodniu Msze św. odprawiane są o godz. 7.00, 18.00 i 18.30.

7. Przyszła niedziela to patronalne święto Caritas. Rozpoczyna się 76. Tydzień Miłosierdzia. Taca przeznaczona jest na Caritas.

8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i głębszego przeżycia Triduum Paschalnego: księżom – Sławomirowi, Wojciechowi, Eugeniuszowi, Pawłowi, Zdzisławowi, Pani Organistce, Panu Kościelnemu, nadzwyczajnym szafarzom komunii św., biorącym czynny udział w liturgii, LSO, Panu za sprzątanie kościoła, Pani za przyozdabianie kwiatami ołtarzy oraz Panom za dekoracje ciemnicy i grobu Pańskiego.

Dziękuję również Wam Drodzy Parafianie za udział w Liturgii Triduum Paschalnego tu w kościele i poprzez transmisję internetową.

9. Dziękujemy za ofiary przekazane drogą bankową na tacę, utrzymanie kościoła, Caritas, jałmużnę, kwartalne na elewację domu parafialnego. Dzisiejsza taca DAR SERCA przeznaczona jest na elewację domu parafialnego. Ofiary kwartalne prosimy przesyłać na konto parafialne. Dziękujemy za przyniesione artykuły spożywcze dla potrzebujących Parafian. Bóg zapłać!

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Urszula Woźniak z ul. Glinianej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!