Urodził się 27 czerwca 1986 roku w Łodzi. Po ukończeniu szkoły podstawowej i gimnazjum rozpoczął naukę w liceum ogólnokształcącym. Po maturze w 2005 roku rozpoczął postulat w  Zgromadzeniu Księży Najświętszego Serca Jezusowego. I profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku. Po ukończeniu studiów w Wyższym Seminarium Misyjnym przyjął święcenia kapłańskie z rąk bp.  Adama Musiałka 19 maja 2012 roku.

Po święceniach został wikariuszem w lubelskiej parafii Dobrego Pasterza. Od lipca 2013 do czerwca 2017   roku był wikariuszem w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie – Płaszowie. Następnie przez   rok pełnił funkcję wikariusza w sercańskiej parafii we Florynce. Przez ostatnie dwa lata był rekolekcjonistą i   ekonomem domu rekolekcyjnego w Kluczborku. Od 1 lipca 2020 roku został mianowany wikariuszem w   Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Krakowie i ekonomem wspólnoty zakonnej.

I Profesja zakonna:
23 września 2006 r.

Święcenia kapłańskie:
19 maja 2012 r.

Imieniny:
24 sierpnia