Urodził się 4 listopada 1985 r. w Bełchatowie. Po ukończeniu szkoły podstawowej rozpoczął naukę w technikum mechanicznym. Po maturze w 2006 roku rozpoczął postulat w Zgromadzeniu Księży Najświętszego Serca Jezusowego. I profesję zakonną złożył 20 września 2008 roku. Po ukończeniu studiów w Wyższym Seminarium Misyjnym przyjął święcenia kapłańskie z rąk bp. Piotra Malczuka 17 maja 2014 roku. Po święceniach został wikariuszem w lubelskiej parafii pw. Dobrego Pasterza. W lipcu 2015 roku wyjechał na misje do Chorwacji, gdzie był wikariuszem w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Maksymiliana Kolbego w Zagrzebiu. Następnie przez 3 lata pełnił funkcję wikariusza w parafii pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Kutinie. Od 1 sierpnia 2020 roku został mianowany wikariuszem w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Krakowie.

 

I Profesja zakonna:
20 września 2008 r.

Święcenia kapłańskie:
17 maja 2014 r.

Imieniny:
6 października